PHP ScriptsThemes

Premium URL Shortener İndir URL Kısaltıcı v7.2.1

“Premium URL Shortener indir”, web adreslerini kısaltmak ve yönlendirmek için kullanılan bir yazılımdır. Bu tür bir yazılım, uzun URL’leri daha kısa ve daha kullanıcı dostu olan kısa URL’lere dönüştürerek paylaşımı kolaylaştırır. Ayrıca takip edilebilir ve analiz edilebilir istatistikler sağlayabilir, link yönlendirmelerini izleyebilir ve bazen özelleştirilebilir linkler oluşturmanıza olanak tanır.

Özellikle pazarlama kampanyaları, Premium URL Shortener indir sosyal medya paylaşımları veya sınırlı karakterlerle çalışmak zorunda olduğunuz durumlarda uzun URL’lerin yerine kısa ve anlaşılır linkler kullanmak oldukça yaygındır. “Premium URL Shortener” gibi araçlar genellikle linklerinizi kişiselleştirmenize ve takip etmenize yardımcı olabilir, ayrıca bazı durumlarda analitik veriler sunarak linklerinizin performansını ölçmenize olanak tanır.

———————————————————-

Boyut: 14 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresi : Şifresiz
Tarama: Virustotal / Durum Temiz

————————————————————–

YANDEX İNDİR  GOOGLE İNDİR  DEMO

 

Kurulum Bilgisi Dosya İçerisinde Mevcuttur

  WhatsApp Yardım  Tıkla

Skype Yardım Grubu Tıkla

Telegram Yardım Grubu Tıkla

Yorum Yapmayı Ve Facebook Sayfamızı Beğenerek Bize Destekte Bulunabilirsiniz Teşekürler…

Sevgili Ziyaretcilerimiz Sitemizin Gelişimi İçin Lütfen İndirdiğiniz İçerik İle İlgili Kötü Veya İyi Yorumlarınız Görmekten Mutluluk Duyarız 

 

The post Premium URL Shortener İndir URL Kısaltıcı v7.2.1 appeared first on TheWarez Türkiye  Php Script İndir/ Warez Script İndir/Wordpress Tema İndir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu